TR / EN

BİZDEN HABERLER

ARÇELİK Altın Küre Ödülü

ARÇELİK Altın Küre Ödülü

Arçelik A.Ş. tarafından “Performans ( hedef )  Bazlı Yardımcı Sanayi Yönetim Sistemi” kapsamında başarılı yardımcı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen ödül töreni bu yıl 28 Şubat’ta düzenlendi. Düzenlenen ödül törenine Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Sayın Fatih Mehmet Ebiçlioğlu, Finansman ve Mali İşler Genel Müdür yardımcısı Sayın Polat Şen ve Satınalma Direktörü Sayın Hakan Kozan’ın da aralarında bulunduğu yöneticiler ile ödül alan yardımcı sanayi kuruluşlarının yetkilileri katıldılar.

Devamını oku..
Romanya'da Üretim Ve Sevkiyat Heyecanı

Romanya'da Üretim Ve Sevkiyat Heyecanı

Grubumuzun tarihinde birden cok ilklere imza attigimiz yurtdisi yatirimi olan Romanya'daki Curent Metal SRL fabrikamizdaki 800 ve 500 tonluk iki sac presimizin kurulumlari bitirilip ilk urun 21.11.2018 tarihinde uretilmistir.

Devamını oku..
Akıllı Led Sürücü Proje Ödülü

Akıllı Led Sürücü Proje Ödülü

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İzmir Müdürlüğü’nde, İzmir Teknoloji ve İnovasyon Platformu tarafından endüstri alanında tasarım ve üretim yapan sanayicilere  Ar-Ge ve yenilik çalışmalarını teşvik etmek ve ödüllendirmek amacıyla, 5 Aralık 2018 tarihinde “İZTEK İnovasyon – Ar-Ge Ve Teknoloji Ödülleri’18” etkinliği düzenlendi.

Devamını oku..
Kocaeli Sektörel Performans

Kocaeli Sektörel Performans

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) 11’inci Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Törende sektörün en iyileri ödüllendirilirken Büyük Ölçekli Kuruluşlarda Logo Yazılım San.ve Tic.A.Ş., Büyük Ölçekli Kuruluş KOBİ kategorisinde ise Öz Asansör İnşaat Sanayi Tic.Ltd Şti. ödül kazandılar. Törende Jüri Özel ödülünü Tüpraş ,Süreklilik ödülününü ise Ford firması  alırken ayrıca 18  firmaya da sektör ödülleri takdim edildi.

Devamını oku..
Endüstride Yapay Zeka

Endüstride Yapay Zeka

13 Kasım 2018 tarihinde Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Kulübünün düzenlemiş olduğu “Endüstride Yapay Zekâ ve M2M” seminerinde Ar-Ge Merkezi Yöneticimiz Fırat Parlak da konuşmacı olarak katılım sağladı.

Devamını oku..