TR / EN

ÖDÜLLERİMİZ

Aselsan Kalite Özel Ödülü

Aselsan Kalite Özel Ödülü

Aselsan SST TORK-2016 Konferansı'nda Kalite Özel Ödülü'ne Akım Metal layık görüldü.

ASELSAN Savunma Sistem Teknolojileri Sektör Başkanlığı, 14 Mayıs 2016 tarihinde; yürütmekte olduğu projelerde halen çalıştığı ve gelecekte çalışabileceği Tasarım Çözüm Ortaklarının katılımıyla “Sürdürülebilir Başarıya Doğru” sloganı ile “II. SST TASARIM ÇÖZÜM ORTAKLARI KONFERANSI, SST TORK-2016"yı gerçekleştirdi. Şirketimiz AKIM METAL de bu konferansa katılım gösterdi.

ASELSAN SST yetkilileri, bu konferans vasıtası ile bir araya getirdikleri çözüm ortakları ve çözüm ortağı aday firmalarına gerçekleştirdikleri sunumlar ve yaptıkları görüşmelerle son derece değerli bilgilendirme ve yönlendirmelerde bulundular. Konferans’ta SST’nin tasarım çözüm ortaklarından 10 firma kendi geliştirdikleri çalışmalarına ilişkin sunumlar gerçekleştirdi.

Şirketimiz konferansa yaptığı çalışmaları anlatan bir sunumla katıldı ve ASELSAN SST yetkililerinin yanı sıra tüm paydaşları ile bir araya gelme fırsatı buldu.  Konferans kapsamında belirlenen başarı kriterlerine uygun olduğu değerlendirilen Tasarım Çözüm Ortakları “SST Tasarım Başarı Ödülleri” ile ödüllendirildi. Bu çerçevede firmamız AKIM METAL’e Kalite Özel Ödülü verildi. Bu etkinliği düzenleyen ve Akım Metal’i “KALİTE ÖZEL ÖDÜLÜ” ne layık gören; başta ASELSAN SST Sektör Başkanı Sn. Mustafa KAVAL olmak üzere tüm ASELSAN yetkililerine teşekkürü borç biliriz.